O nás

Vitajte v 7 vitals – prvom autentickom vietnamskom masážnom salóne na Slovensku! Vo Vietname poznajú benefity masáže už storočia a my ich teraz prinášame aj Vám.

7 vitals reprezentuje 7 prvkov, ktoré Vám naše masáže pomôžu dosiahnuť: vnútornú krásu, vonkajšiu krásu, relax, vitalitu, energiu, regeneráciu a rovnováhu.

Vychutnajte si šálku nášho autentického čaju, uvoľnite sa pri vysoko kvalitných masážnych olejoch a nechajte sa rozmaznávať.


Vietnamská masáž a Thajská masáž

V dnešnej dobe neobmedzených možností máme prístup k rôznym produktom a službám. Práve preto môže byť zložité postrehnúť rozdiely medzi viacerými, naoko podobnými z nich.

Aké sú teda rozdiely medzi vietnamskou a thajskou masážou?

Pri thajskej masáži sa nekladie dôraz na masážne oleje a krémy a pacient môže zostať oblečený. Typické prvky masáže sú stláčanie, naťahovanie a rozhýbavanie.

Kontrastne, vietnamská masáž sa priamo zameriava na svalové uzly a stvrdnuté svaly. Nepoužívajú sa silné pohyby a krúženie s telom. Vietnamská masáž je veľmi relaxačná a uvoľňujúca, dá sa pri nej odpočívať, dokonca aj spať. Bolesti sú redukované a liečené pomocou akupresúry.


Aké čaje a kávu ponúkame

Vietnamský lotusový čaj

Tradičný vietnamský lotusový čaj je známy pre jeho vôňu kvetov lotusu. Tento čaj pomáha bojovať proti stresu, cukru v krvi a vysokému krvnému tlaku, zlepšuje kvalitu pleti, čistí organizmus a má protizápalové účinky.

Čaj Oolong Quý Long

Čaj Oolong Quý Long je známy vôňou pripomínajúcou vzácne kvetiny a sladkou chuťou, často prirovnávanou k medu lesných včiel. Tento čaj nespôsobuje nespavosť, ale pomáha pri relaxácii.

Čaj Oolong Lộc Hương

Pre čaj Oolong Lộc Hương je typická vôńa lesných kvetov a rastlín, škorice alebo zrelého ovocia. Tento čaj nespôsobuje nespavosť, ale pomáha pri relaxácii.

Bạch Shan čaj

Čaj Bạch Shan má lesnú vôńu a jeho chuť je hlboko sladká. Pomáha so sústredením, redukuje stres a hladinu cholesterolu v krvi a má pozitívne účinky na zuby a ďasná.

Vietnamský jazmínový čaj

Jazmínový čaj je zmes zeleného čaju a kvetov a má jemnú vôňu. Tento čaj pomáha zlepšovať imunitu, znižuje cholesterol a riziko rakoviny, zmierňuje alergie a vyživuje pokožku.

Čaj Nõn Tôm

Proces výroby čaju Nõn Tôm je veľmi precízny aby bola jeho vôňa a chuť výrazná. Medzi benefity tohto čaju patria pomoc pri prekrvení, zníženie rizika výskytu rakoviny a dodanie vitamínov.

Čaj Đinh Ngọc

Đinh Ngọc čaj je veľmi známy svojou silnou vôńou a jemnou horkou chuťou, ktorá sa mení na sladkú. Tento luxusný čaj pomáha s prevenciou proti rakovine a pri prekrvení a dodáva telu vitamíny.

Vietnamská káva

Vietnam je druhý najväčší exportér kávy na svete. Vietnamská káva má zvyčajne horkú chuť napriek svojej vysokej kvalite. Tradicne sa necháva táto káva prekvapkávať cez kovový filter priamo do pohára alebo hrnčeka a podáva sa s kondenzovaným mliekom.

Call Now Button